top of page

IziPizi pūļa piegādes punkta izveide Dundagā

Saulainā pavasara dienā viesojamies iekš Dundag, Tirgus laukumā pie uzņēmīgiem jauniem cilvēkiem. Satiekam biedrības “Es I Svaigs” dibinātājus un vietējos entuziastus – Juri Šleineru, Kristapu Dzīli un Viljamu JD. Uzņēmīgie jaunie vīri dzīvo iekš Dundag, darbojas savās saimniecībās un šobrīd uzņēmušies ieviest pavisam ko jaunu – top pirmais pūļa piegādes punkts izipiziapp.com ārpus Rīgas!


Juris Šleiners stāsta, ka, uzsākot audzēt mikrozaļumus, ar audzēšanu viss bija labi, viss darbojās, taču vislielākās problēmas sagādāja loģistika. Lai nebūtu jāved tikai mikrozaļumi, sāka no vietējem audzētājiem ņemt produkciju, lai būtu sortiments un samazinātu izdevumus braukšanai. Taču cenas sāka kāpt un bija grūti to visu paveikt. Pagājušā ziemā palīdzēja Dundagas pienotavai izvadāt produkciju, tad ienāca informācija par izipiziapp.com aplikāciju un nodomājis – ir foršs risinājums! Izmēģinājis pats un sapratis, ka tas strādā! Jebkurš var arī pieslēgties pārvadāšanas ķēdē un saņemt atlīdzību. Viss notiek caur digitālo rīku aplikāciju “IziPizi”! Ja tavs uzņēmums veic piegādes, var nopelnīt vairāk! Iekļaujot sev ērtās piegādes maršrutā un saņemt samaksu par izvesto. Savukārt, ja tavam uzņēmumam ir neizdevīgie maršruti, tos vari nodot kopējā sūtījumu biržā. Caur “IziPizi” iespējams piegādāt pārtikas preces un arī visu citu nepieciešamo. Namiņā ir uzstādīts ledusskapis. To var pielāgot tā, kāds būs pieprasījums, kas ir nepieciešams ražotājam.

J. Šleiners stāsta: “Izveidojot šo punktu Dundagā, tas kļūst interesanti vietējiem, jo tie tāpat brauc uz Rīgu, uz Kolku vai jebkurā citā virzienā un var pieslēgties, palīdzēt aizvest! Veidojot decentralizētu sistēmu mēs arī atstājam mazāku iespaidu uz dabu, jo braucam jau tik un tā tajos virzienos.”

26. maijā Dundagā notika namiņa – piegādes punkta atvēršana! Drīzumā ziņosim arī par informatīvo semināru Talsos, kurā būs iespējams uzzināt vairāk par pašu “IziPizi” un iespējām sadarboties.
Pasūtīt preces interneta vietnēs, kur kā piegādes veidu iespējams izvēlēties izipiziapp.com, var no Novada Garša, Āgenskalna tirgus, Piebalgas kūpinātava, Dundagas pienotava, Furios Foods, Svaigi.lv, Liepkalnu maiznīca, z/s Sprīdīši, Latvijas Liellops, Dundagas garšas, Sklandrausis.lv, z/s Mežmači, Zelta Griezuma dārzs, Baltā biete.


Kontakti: Juris Šleiners, biedrība “Es I svaigs”, 22439059, Dundaga.

Vairāk par “Izi Pizi” platformu: https://www.izipiziapp.com/

Katrīna Kļimovska, LLKC Talsu biroja uzņēmējdarbības konsultante

159 views0 comments

Comments


bottom of page