top of page

Kāpināt pārdošanas apjomu, izmantojot Ātrās piegādes pakalpojumu?

Pēdējā laikā redzam strauju e-komercijas izaugsmi. Tirgū ienāk aizvien vairāk tirgotāji, un klienti izvēlas sev piemērotāko pakalpojumu sniedzēju. Uzņēmumam ir svarīgi piedāvāt lielisku servisu visā klientu apkalpošanas ciklā. Mēs, protams, pievērsīsimies sūtījumu piegādes daļai.Klientu vēlmes ir dažādas - tirgotāja uzdevums būtu piedāvāt klientam izvēles iespējas. Arvien retāk klients ir gatavs gaidīt divas, trīs un vairāk dienas līdz sava pirkuma saņemšanai. Mēs aicinām iepazīties ar IziPizi Ātrās piegādes iespējām. Jau kādu laiku nevienu nepārsteigs iespēja Rīgā sūtījumu saņemt jau pasūtījuma dienā, bet kā ar pārējām ⅔ Latvijas iedzīvotāju?


Tomēr kārtības labad sāksim ar Piegādes 1. zonu.

Pirmajā piegādes zonā ietilpst Rīga, Jūrmala, Piņķi, Jaunmārupe, Ķekava, Salaspils, Ādaži.


Saņemt piegādes zonu iedalījumu pēc pasta indeksiem.


Pirmajā zonā pasūtījumus varat pieteikt līdz pat 17:00 un Jūsu klienti sūtījumu saņems jau tajā pašā dienā.2. Piegādes zona ir iedalīta divos piegādes laika logos un iekļauj savā teritorijā arī tādas pilsētas kā Engure, Tukums, Jelgava, Dobele, Bauska, Ogre, Sigulda, Saulkrasti un arī šeit Jūsu klienti varēs saņemt sūtījumus jau pasūtījuma dienā, ja tie tiks pieteikti līdz 17:00.
Piegādes 3. zona iekļauj pārējo Latvijas teritoriju. Tur ir iekļautas ne tikai lielās pilsētas, bet visas adreses kuras ir Latvijas adrešu reģistrā. Uz trešo zonu varat pieteikt sūtījumus līdz pat 10:00 rītā.
Mūsu sadarbības partneri novērtējuši iespēju sūtījumus piegādāt ātrāk un ērtāk, tādejādi paplašinot klientu loku.


Piemēram, Laura Lazda no zīmola “Lamala Handmade” atzīst, ka sadarbība ar IziPizi palīdzējusi noturēt un piesaistīt klientus tajos brīžos, kad cilvēkam nepieciešama pēdējā brīža dāvana un gaidīt piegādi nav laika. Tā ir lieliska alternatīva ierastajiem piegāžu kanāliem.


Savukārt, uzņēmuma “AlkoCity” mārketinga vadītāja Danija Melnalksne pauž: “Pateicoties Izipizi piedāvātajiem piegādes pakalpojumiem, esam ieguvuši papildus klientus mūsu veikalam. Lielu pienesumu dod iespēja piegādāt preci no Jelgavas uz Rīgu jau tajā pašā vakarā. Lielisks sadarbības partneris, kas nodrošina piegādes pa visu Latviju.”


Īpaši svarīga Ātrā piegāde ir ziedu tirgotājiem. To novērtē mūsu sadarbības partneris “Latvijas roze”.


Esam pārliecināti, ka ikviens ražotājs, tirgotājs vai pakalpojumu sniedzējs vēlas, lai produkts pie patērētāja nonāk iespējami ātrāk. Mēs esam par ātrumu, lielisku servisu un individuālu risinājumu meklēšanu ikvienam sadarbības partnerim. Jo tikai kopā mēs varam augt un spert soli tuvāk labākam servisam!

126 views0 comments

Comments


bottom of page