top of page

izipizi.lv Apvieno sabiedrību piegādes procesu uzturēšanā un infrastruktūras veidošanā, lai veicinātu pārtikas un nepārtikas ražotāju produkcijas pieejamību visā Latvijā!"

izipizi.lv, ir uz sabiedrības iesaisti un līdzdalību balstīts piegādes risinājums, kas maina piegādes nozari, dodot iespēju vietējiem lauksaimniekiem, ražotājiem augt un attīstīties. Mēs paplašinam viņu produkcijas pieejamību un veicinam veselīgāku un ilgtspējīgāku sabiedrību. Izmantojot mūsu inovatīvo platformu, mēs piegādājam plašu preču klāstu, kas ietver pārtiku, elektroniku, ziedus un vēl daudz dažādu veidu sūtījumus un kravas, aktīvi iesaistot sabiedrību un piegādes uzņēmumus piegādes procesā.

mūsu mērķis - vietējo pārtikas un nepārtikas sūtījumu ķēžu pārstrukturizēšana

1. Pārtikas un nepārtikas sūtījumu piegādei atbilstošas pašapkalpošanās infrastruktūras izveide

2. Zemnieku
un Latvijas rašotāju produktu pieejamības veicināšana visā Latvijā

3. Sabiedrības un uzņēmēju iesaiste piegādes procesos, un infrastruktūras veidošanā,  sniedzot papildu peļņas iespējas.

Droši un uzticami piegādes pakalpojumi

Mēs piedāvājam uzticamus piegādes pakalpojumus dažādām precēm, lai apmierinātu visdažādākās klientu vajadzības. Mūsu pūļa piegādes platforma ļauj privātpersonām kļūt par kurjeriem, izmantojot savus transportlīdzekļus, lai efektīvi transportētu preces un samazinātu piegādes izmaksas. Kravu pārvadājumus nodrošina sertificēti kravu pārvadājumu uzņēmumi. Visi partneri veic reģistrāciju un slēdz sadarbības līgumu.

tshirts.jpg

Vīzija

izipizi.lv vīzija ir radīt ilgtspējīgu un savstarpēji ieinteresētu kopienas telpu, kurā vietējie lauksaimnieki, Latvijas ražotāji un sabiedrība ir vienota spēcīgā piegādes sistēmā. Mēs tiecamies pārstrukturizēt pārtikas un nepārtikas sūtījumu ķēdes, radot uzticamu piegādes platformu, kurā kvalitatīvas preces ir pieejamas visā Latvijā. Izipizi.lv vīzija ir veidot dzīvotspējīgu un inovatīvu piegādes ekosistēmu, kurā katrs dalībnieks ir nozīmīgs un kur kopīgi darbojoties, mēs veidojam labāku, ekoloģiskāku un veselīgāku nākotni.

izi-pizi-termo-pakom (8).jpeg

Pārtikas Piegādes - Kontrolētā Temperatūrā

Lai risinātu izaicinājumus Latvijas pārtikas ražotāju un zemnieku produkcijas apritē, mēs prioritizējam pārvadājumus termorežīmā +2 līdz +6°C un -18°C, nodrošinot pārtikas produktu svaigumu transportēšanas laikā. Attīstot pārtikas pakomātus un pašapkalpošanās sūtījumu punktus, mēs nodrošinām optimālu temperatūru pārtikas apritei. Mūsu darbību virza stingri pārvaldīšanas noteikumi, liekot uzsvaru uz klientu labklājību. Piegādes privātperonām ar kurjeru, vai B2B sūtījumu karavu pārvadājumu pakalpojums - tas viss Jūsu ērtībām.

Screenshot 2023-01-19 at 22.00.53.png
delicious-assortment-meat.jpg

Vietējo lauksaimnieku iedrošināšana

Mūsu risinājums ir vērsts uz vietējo lauksaimnieku un mazo ražotāju atbalstīšanu, savienojot tos ar klientiem un tirgiem, padarot viņu augstās kvalitātes pārtiku pieejamāku un palielinot viņu konkurētspēju. Izvēloties izipizi.lv kā savu loģistikas partneri, klienti veicina ilgtspējīgu lauksaimniecību un plaukstošu vietējo ekonomiku. Racionalizējot piegādes procesus, vietējie lauksaimnieki var ietaupīt vērtīgo laiku, atvēlot to lauksaimniecības darbiem vai mārketinga iniciatīvām. Mūsu piegādes sistēma palīdz lauksaimniekiem efektīvi sasniegt savus klientus ar samazinātām izmaksām, veicinot tiešo pārdošanu klientiem, tādējādi veidojot ilgtspējīgu un plaukstošu lauksaimniecības nozari

izi-pizi-termo-pakom (8).jpeg

Nākotnes vīzija

Mēs esam pārliecināti, ka mūsu risinājums ne tikai pilnveido situāciju Latvijā, bet arī atbilst un papildina Eiropas kopējo iniciatīvu "European Green Deal". Eiropas Savienības stratēģija no 2020. līdz 2050. gadam ir vērsta uz drošu un svaigu pārtiku visiem eiropiešiem, nodrošinot arī stabilu ekonomikas nozaru attīstību.

Mūsu risinājums, kas apvieno
izipizi.lv piedāvāto loģistikas pakalpojumu un Eiropas "farm to fork" stratēģiju, ir veltīts ilgtspējīga pārtikas piegādes modeļa veicināšanai. Šī virzība efektīvi risina klimata problēmas un piedāvā alternatīvas esošajiem pārtikas piegādes risinājumiem."

izi sadalja2.jpg

Mūsu komanda

Jaunumi

Sazinies ar mums

Klientu apkalpošana
22522582

birojs@izipizi.lv

Paldies!Ziņa saņemta

bottom of page